Nové pneumatiky: Aktuality o produktech výrobců - Apollo představuje dvě nové pneumatiky pro Evropu

Apollo uvádí na trh dvě nové pneumatiky pro evropský trh v Ženevě

Nové pneumatiky Publikováno 17.3.17 od Yannick O’Conor

Indický výrobce Apollo využil mezinárodního autosalonu v Ženevě, aby oznámil uvedení dvou nových pneumatik v Evropě. Model Amazer 4G ECO pro moderní kompaktní vozy a model Apterra HT2 pro SUV.

AMAZER_4G_ECO Kreditní foto © : Apollo 2017

Společnost Apollo, již dobře zavedená v Indii, pokračuje ve své expanzi do Evropy. Indický výrobce představil v Ženevě dvě pneumatiky, které mají být uvedeny na trh na starém kontinentu již brzy s heslem bezpečnost.

Ekologická pneumatika pro cestovní vozy

Model Amazer 4G ECO je definován jako ekologická a bezpečná pneumatika pro moderní kompaktní vozy. Tato nová pneumatika  vykazuje lepší ovladatelnost a přilnavost díky svým vlastnostem brzdění na mokré vozovce. Na důkaz tohoto získává známku B v evropském značení v této kategorii pro všechny momentálně dostupné rozměry. Interní testy firmy Apollo odhalují rovněž o 25 % lepší valivý odpor oproti předchozímu modelu Amazer 4G. To umožňuje v evropském značení známky, pokud jde o spotřebu paliva, B a C podle velikostí.

Design běhounu slibuje lepší komfort při jízdě. Model Amazer 4G Eco by měl být k dispozici v dubnu ve 27 velikostech od 13 do 15 palců.

Kompletní pneumatika pro vozy SUV

Model Apollo HT2, vyhrazený vozům SUV a 4x4, je v evropském značení odměněn známkou B, pokud jde o brzdění na mokré vozovce. Známka v evropském značení co do spotřeby paliva je C. Tyto vlastnosti umožňuje stejnoměrnější design běhounu, který brání nerovnoměrnému opotřebení gumy a prodlužující životnost pneumatiky. Nový plášť firmy Apollo slibuje lepší komfort při jízdě, více bezpečnosti a lepší pohlcování nárazů. Model Apterra HT2 je dostupný v 6 velikostech od 16 do 18 palců a bude uveden do prodeje během dubna.