Nové pneumatiky: Aktuality o produktech výrobců - GEOLANDAR H/T G056: nová silniční pneumatika pro SUV od firmy Yokohama

GEOLANDAR H/T G056: nová silniční pneumatika pro SUV od firmy Yokohama

Nové pneumatiky Publikováno 20.4.15 od Alexandre Lenoir

Touto novou pneumatikou pro SUV navrženou pro evropský trh se japonský výrobce zaměřuje na městské a cestovní použití vozů 4x4.

Yokohama Geolandar H/T G056 Běhoun nejnovějšího modelu firmy Yokohama z řady pneumatik pro SUV, modelu GEOLANDAR H/T G056 - Kreditní foto © : Yokohama

 

S ohledem na požadavky předpisů a klimatické vlastnosti evropského trhu firma  Yokohama navrhla novou pneumatiku pro svou značku Geolandar.
Pneumatiky Geolandar vytvořené v roce 1996 jsou speciálně vyvinuté pro velmi se rozvíjející trh vozů SUV ET 4x4, častěji používaných v městském a cestovním prostředí spíše než mimo zpevněné cesty. Byla to tedy kritéria úspory, komfortu a životnosti, která byla upřednostněna při vývoji modelu Geolandar H/T G056.
Díky přidání pomerančového oleje do chemického složení gumy firma Yokohama jim poskytuje vyšší přilnavost a bezpečnost při brzdění na mokré vozovce.
Navíc koncepce běhounu modelu Geolandar H/T G056 umožnila i snížení vnější hlučnosti, a to v zájmu lepšího pohodlí řidiče a omezení nepříjemného hluku pro obyvatele.

Model Geolandar H/T G056 bude k dispozici během léta 2015 v 25 rozměrech od 15 do 20 palců.