Nové pneumatiky: Aktuality o produktech výrobců - Point S 4 Seasons: nová řada celoročních pneumatik od Point S

Point S uvádí na trh svou novou řadu celoročních pneumatik

Nové pneumatiky Publikováno 13.7.17 od Yannick O’Conor

Point S oficiálně potvrdil uvedení své nové řady celoročních pneumatik: modelů 4 Seasons, naplánované na červenec výlučně v centrech prodejce.

Points_4seasons Pneumatika Point S 4 Seasons je určena k mírnému městskému použití - Kreditní foto © : Point S

Po zimních a letních pneumatikách se Point S pouští do celoročních

Motivován úspěchem svých posledních pneumatik WinterStar a SummerStar, Point S se rozhodl uvést na trh svou řadu celoročních pneumatik na mezinárodní úrovni pod názvem 4 Seasons.

“Model Point S 4 Seasons nemá nahradit jinou pneumatiku”, upřesňuje manažerka pro výrobky Emilie Faure.“Je určen uživatelům, kteří nemění pneumatiky každých šest měsíců a kteří chtějí vyvážené výkony po celý rok”.

Vlastnosti přizpůsobené zimě

Model Point S 4 Seasons,  nesoucí označení 3PMSF, zaručuje podle prodejce dobré vlastnosti přilnavosti na sněhu a ledu.To díky lamelám vyskytujícím se uprostřed běhounu, který byl speciálně vyvinut, aby odolal zimním podmínkám.

V zájmu snížení rizika aquaplaningu byly vymyšleny otevřené boční drážky a dlouhá středová drážka pro lepší odvod vody a rozbředlého sněhu. 

Ramena modelu Point S 4 Seasons byla propracována speciálně pro letní jízdu.Výsledkem toho jsou tuhé podélné bloky ramen, které by měly poskytovat větší styčnou plochu pneumatiky s vozovkou a kratší brzdnou dráhu. 

Pneumatika 4 Seasons od Point S by se mohla přizpůsobit mnohým podmínkám a zaručila by dobré jízdní vlastnosti v létě i v zimě na suché i mokré vozovce.

Známky a dostupnost

V evropském značení jsou všechny rozměry pneumatiky od Point S označeny známkou E nebo F, pokud jde o valivý odpor, a známkou C, pokud jde o brzdění na mokré vozovce.

Model Point S 4 Seasons bude dostupný během července výhradně v centrech Point S ve 20 rozměrech pro průměry v rozmezí od 13 do 17 palců.