Nové pneumatiky: Aktuality o produktech výrobců - Nokian WR SUV 4, nová špičková zimní pneumatika

Společnost Nokian oznamuje uvedení modelu WR SUV 4, který má doplnit její škálu zimních pneumatik

Nové pneumatiky Publikováno 17.1.18 od Yannick O'Conor

Finský výrobce Nokian oznámil uvedení nové zimní pneumatiky pro Evropu: modelu WR SUV 4. Tři další pneumatiky jsou naplánovány pro severské země, Rusko a Severní Ameriku.

nokian-wr-suv-4 Společnost Nokian oznámila uvedení nové zimní pneumatiky pro vybavení na příští sezonu - Kreditní foto © : Nokian-rezulteo

Nová pneumatika pro zimy ve střední Evropě

Model Nokian WR SUV 4, jenž je nástupcem modelu WR SUV 3, který je k dispozici na trhu od roku 2013,  je zimní pneumatika pro sportovní vozy. Finský výrobce, který je specialistou na tento segment, hlásí, že tato pneumatika je schopna přizpůsobit se zimním klimatickým podmínkám střední Evropy. Podle společnosti Nokian, „její vynikající ovladatelnost zaručuje klid při řízení, i při vysoké rychlosti.“ Tato pneumatika bude dostupná na jaře příštího roku v očekávání zimní sezony 2018.

 

Tři další pneumatiky jsou naplánovány pro severské země, Rusko a Severní Ameriku

 

Uvedení zimní pneumatiky WR SUV 4, která bude rovněž dostupná za oceánem, provázejí tři další novinky pro tužší zimy severní Evropy, Ruska a Severní Ameriky.

Pneumatiky bez hřebů Hakkapeliitta R3 a Hakkapeliitta R3 SUV ostatně doplňují zimní řady těchto zemí. Zaručí pohodlnou, bezpečnou a ekologickou jízdu - podle společnosti Nokian - díky kombinaci špičkových technologií a know-how výrobci.

Konečně, model Nokian WR G4 nahradí celoroční pneumatiku WR G3 v Severní Americe. Podle finského výrobce její vyvážená přilnavost a účinné ovládání umožní této pneumatice zajistit dobrou úroveň bezpečnosti za jakýchkoli jízdních podmínek.