Michelin, značka pneumatik Michelin. Vše, co je potřeba vědět o pneumatikách Michelin. Informace, ceny, kategorie pneumatik, kontakty a novinky.
Michelin Nejlepší cesta dopředu

Pneumatiky značky Michelin

Vše o znače pneumatik Michelin: najděte nejnovější informace, historii značky Michelin, celou kategorii pneumatik Michelin a všechny prodejce pneumatik Michelin.

Co je Michelin?

Firma z Clermont-Ferrand, založená v roce 1889 Edouardem a Andrém Michelinovými, je dnes nejvýznamnějším hráčem na světovém trhu pneumatik spolu s japonským Bridgestone.

Skupina Michelin působí ve více než 170 zemích a v roce 2008 prodala 177 milionů pneumatik. Tím dosáhla obratu 16,4 miliard eur.

 

Technologická inovace je hlavní strategií francouzského výrobce. Od vynálezu radiální pneumatiky v 50. letech vynakládá Michelin na výzkum významné lidské i finanční zdroje.

Kategorie pneumatik Michelin

Dostupné pro vozidla osobní auta, vůz 4x4, užitkové, kempingové auto.

Prohlédnout všechny pneumatiky Michelin

Kde koupit pneumatiky Michelin?

Ford, Hyundai, Point S, Skoda, Volkswagen, Best Drive, Euromaster, akcnipneu.cz, az-pneu.cz, dobrepneu.cz, e-pneumatiky.cz, kupuj-pneu.cz, levnepneu.cz, nejlevnejsipneu.cz, oponeo.cz, pneu-servis.cz, pneu.extralevne-pneu.cz, pneumatiky.cz, pneushop.cz, popgom.cz, prodej-pneu.cz, toppneu.cz…

Kontakt na klienta Michelin

Doudlebská 5/1699

140 00

Číslo klientského servisu: 00420 251 101 110

Kontaktní formulář internetová stránka Michelin