Zimní pneumatiky, porovnávatel cen zimních osobních pneumatik a pneumatik 4x4, průvodce nákupem zimních pneumatik, všechni prodejci zimních pneumatik.
Přední
POROVNEJTE 
Roční období

Roční období

Je doporučeno vybírat si pneumatiky dle ročního období, teploty a typu vozovky:
  • Léto: přináší všechny výkonnostní vlastnosti od 7°C
  • Letní a zimní: Jsou určeny pro teplotní podmínky, které jsou nižší než 7°C. Struktura těchto pneumatik dovoluje odstranění sněhu, aby se udržela jejich přizpůsobivost.

Značky pneumatik

rezulteo klasifuje značky do 3 ketegorií
  • Prémiové značky: Značky, jejichž produkty nabízejí výborné vlastnosti ve všech kritériích najednou: bezpečnost, pohodlí, životní prostředí. Jsou to značky, které jsou vybrány kontruktéry automobilů pro vybavení jejich nově vyrobenýh vozidel. Investují velkou měrou do výzkumu a vývoje, aby Vám nabídli vždy kvalitní produkty.
  • Značky střední třídy: Značky, jejichž produkty jsou obecně méně kvalitní ve všech kritériích najednou. Nabízejí obecně nižní kvalitu.
  • Značky nižší třídy: Značky, které se vyznačují nízkou cenou a jejich vlastnosti jsou podstatně méně kvalitní.

Výrobci automobilů

Někteří výrobci se zvláště věnovali vývoji jedné nebo více kategorií pneumatik. Značka (N, MO, *, etc.) je dostupná pro boční stranu pneumatiky a značí jedinečnost vyvíjenou pro určité značky vozidel (Porsche, BMW, Mercedes, atd.).

Pneumatiky Runflat

Dojezdové pneumatiky (Run-flat) umožňují pokračovat v jízdě ještě několik kilometrů po píchnutí kola. Tyto pneumatiky mají někdy specifické ráfky a jsou určeny jen pro vozidla, která předpokládají tyto situace.

Neobvyklá montáž

Pokud je vaše vozidlo vybaveno neobvyklou montáží (přední a zadní pneumatiky mají různou velikost), můžete si samostatně zvolit rozměry prvně na přední pneumatiky a poté na zadní. Tato možnost se týká pouze omezeného počtu sportovních vozů.

Naše srovnání zimních pneumatik a pneumatik do sněhu

Vybrat si zimní pneumatiku může být leckdy obtížné. Mezi pneumatikami severskými, alpskými, pneumatikami do sněhu, s asymetrickými profily, směrovými ... mezi těmi všemi se není vždy snadné orientovat.

Naše srovnání zimních pneumatik vám pomůže najít pneumatiky pro vaše vozidlo (sedan, 4x4, užitkové ....), ale také vaše využití. Na našich webových stránkách najdete také veškeré informace týkající se správného používání pneumatik v zimních podmínkách: nahuštění tlaku v pneumatikách na základě typu řízení, nezapomeneme ani na doporučení ohledně skladování.

Podívejte se na zimního průvodce