Události pořádané výrobci pneumatik - Michelin Safe & Drive: technologie eCall a ještě víc

Michelin Safe & Drive: technologie eCall a ještě víc

Výrobci Publikováno 21.9.17 od Yannick O’Conor

Společnost Michelin představila řešení Safe & Drive, které nabízí bezpečnost a služby automobilistům.Toto řešení je mimo jiné vybaveno zařízením pro nouzové hovory.

Michelin_Safe&Drive Periferie Michelin Safe & Drive se zapojí do zapalovače auta a připojí se pomocí Bluetooth k vašemu chytrému telefonu. - Kreditní foto © : Michelin

Řešení “eCall” snadné k použití

Bezpečnost a služby.To je slib firmy Michelin s uvedením “Safe & Drive” (bezpečnost a jízda), malého předmětu, který se zapojí do zapalovače auta, přímo připojeného k aplikaci na chytrém telefonu.Toto řešení pro propojenou mobilitu připojené obsahuje mnohé výhody, z nichž například zařízení pro nouzové hovory.Tato technologie nazvaná “eCall”, je použita na “Safe & Drive”. Snímač akcelerace tak umožňuje detekovat náhlé změny rychlosti vozidla. Je-li kolize vyhodnocena jako vážná, aplikace vyšle poplach do call centra společnosti Michelin, která se vás pokusí kontaktovat. V případě žádné reakce z vaší strany zašle vaše souřadnice GPS a údaje o události příslušným záchranným složkám.

Mnoho dalších služeb

„Safe & Drive“ se neomezuje pouze na technologii „eCall“. Michelin nabízí i individuální asistenci prostřednictvím telefonu nebo chatu, a to 24 h denně, 7 dní v týdnu.Tato asistence vám bude moci oznámit nejbližší čerpací stanici nebo parkoviště, poskytnout vám aktuální předpověď počasí a dokonce vám doporučit restauraci! Odbornější rady jsou k dispozici prostřednictvím jiné telefonické podpory, zejména co se týče pneumatik.

Dobrá zpráva pro hlavy v oblacích:„Safe & Drive“ nabízí funkci „najít mé auto“, která zaznamená poslední známou polohu vozu a v případě potřeby vás tam navede.

Objevte video představující řešení společnosti Michelin „Safe & Drive“: