Zimní pneumatiky: praktické rady pro bezpečnou jízdu - 10 nejlepších zimních pneumatik 2017/2018 - rezulteo

10 nejlepších zimních pneumatik 2017/2018

Zimní pneumatiky Publikováno 16.10.17 od Julien Taillandier

Potřebujete pomoci, abyste se vyznali v džungli zimních pneumatik? rezulteo vám nabízí svůj výběr 2017/2018, abyste vybrali co nejlépe!

10 nejlepších zimních pneumatik 2017-2018 Zvolte si z výběru výkonných zimních pneumatik! - Kreditní foto © : Crédits photos - © fr.fotolia.com

Pneumatiky, které vám nabízíme, nejsou v zimních podmínkách nejextrémnější ani nejradikálnější. Jsou to výrobky přizpůsobené každodennímu použití a poskytující dobrý výkon za jakýchkoli podmínek po celou zimu: na suché vozovce, ve sněhu….A dostupné v nejběžnějších rozměrech na trhu.

Pořadí zobrazené je pouze abecední a neznamená žádnou hierarchii.

Bridgestone Blizzak LM001

Bridgestone Blizzak LM001Kreditní foto © : Bridgestone
Tato pneumatika je na trhu dostupná již několik let a zůstává spolehlivým výrobkem, který doporučujeme. Je zcela vhodná ke smíšenému zimnímu použití, kdy se podmínky jízdy střídají.

 Je tato pneumatika dostupná v mém rozměru?

 Prohlédněte si náš test modelu Bridgestone Blizzak LM001

 

Continental  WinterContact TS 860

Model TS850 byl opravdovým pilířem trhu se zimními pneumatikami. Jeho nástupce, model TS860, je tedy vybaven velmi příznivou genetikou a působivými technickými vlastnostmi. Pneumatika, která nás při našem testu okouzlila a prosazuje se jako neopomenutelný model našeho výběru.

Je tato pneumatika dostupná v mém rozměru?

Prohlédněte si náš test modelu Continental WinterContact TS860

 

Dunlop Winter Sport 5

Dunlop Winter Sport 5Kreditní foto © : Dunlop
Tato zimní pneumatika určená pro sportovní a silné vozy nabízí odpovídající vlastnosti. Její profil ve tvaru V, odlehčená konstrukce nebo směs gumy používaná na soutěžích z ní činí pneumatiku navrženou pro značná mechanická napětí bez ohledu na druh povrchu.

Je tato pneumatika dostupná v mém rozměru?

Více o této pneumatice

 

Goodyear Ultragrip 9

Pneu hiver Goodyear UltraGrip 9Kreditní foto © : Goodyear
Model Ultragrip 9, vyvinutý ve špičkovém  lucemburském technologickém centru společnosti Goodyear, se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi, zejména co se týče komfortu. Je třeba připomenout, že existuje i ve verzi NCG (severské) pro extrémní zimní použití.

Je tato pneumatika dostupná v mém rozměru?

Více o této pneumatice

 

Michelin Alpin 5

Michelin Alpin 5Kreditní foto © : Michelin
Model Alpin 5, který se mnohokrát vyznamenal při různých zkouškách a srovnávacích testech, je zimní výrobek, jehož vlastnosti na sněhu se jeví jako příkladné. Poskytuje i univerzálnost, která plní úlohu reference.

Je tato pneumatika dostupná v mém rozměru?

Prohlédněte si náš test modelu Michelin Alpin 5

 

Nokian WR D4

Nokian WR D4Kreditní foto © : Nokian
V našem výběru zimních pneumatik nesmí chybět značka Nokian. Finský výrobce, který je odborníkem na tento segment, nabízí ve svém katalogu velmi širokou škálu, v níž nechybí model WR D4.Tato pneumatika, dostupná v mnoha rozměrech, není zdaleka jednorozměrná a její se jako účinná na různých typech povrchů, včetně mokrého.

Je tato pneumatika dostupná v mém rozměru?

Prohlédněte si náš test modelu Nokian WR D4

 

Pirelli Winter 210 Sottozero Serie 3

Pirelli Winter Sottozero 3Kreditní foto © : Pirelli
Odborník na sportovní letní pneumatiky nabízí i zajímavou zimní řadu s modelem Sottozero, který je jedním z vlajkových výrobků. Nabízí přitažlivé vlastnosti, zejména co se týče přilnavosti na mokré vozovce.

 Je tato pneumatika dostupná v mém rozměru?