Zimní pneumatiky: praktické rady pro bezpečnou jízdu - To nejlepší z nejlepších celoročních pneumatik 2017/2018 - rezulteo

To nejlepší z nejlepších celoročních pneumatik 2017/2018

Zimní pneumatiky Publikováno 2.10.17 od Julien Taillandier

Výměnu pneumatik nelze brát na lehkou váhu. Abyste ve svém výběru nešlápli vedle, nabízíme vám výběr nejlepších celoročních pneumatik 2017/2018 na trhu.

To nejlepší z nejlepších celoročních pneumatik 2017/2018 To nejlepší z nejlepších celoročních pneumatik 2017/2018 - Kreditní foto © : Fotolia.com/rezulteo.com

Segmentu celoročních pneumatik přeje štěstí. Tento druh výrobku vhodný pro automobilisty pohybující se v proměnlivých podmínkách nabízí lákavou univerzálnost.

Ve skutečnosti, ačkoliv je tento druh pneumatiky schopen čelit jakýmkoli podmínkám, je horší než zimní pneumatika v zimě a letní.....v létě! Výběr celoroční pneumatiky je tedy především otázkou kompromisu. Jste tedy upozorněni!

Náš výběr se skládá z pneumatik dostupných ve velmi rozšířených rozměrech a v různých cenových kategoriích.

 

Pořadí zobrazené je pouze abecední a neznamená žádnou hierarchii.

 

Firestone Multiseason

Firestone Multiseason, pneu 4 saisonsKreditní foto © : Firestone
Pneumatika vyhrazená především malým rozměrům, tedy pro městské a kompaktní vozy. Je dokonale přizpůsobená osobám pohybujícím se v městských a příměstských oblastech, kde se mohou příležitostně setkat se sněhem.

Porovnejte ceny této pneumatiky v mém rozměru

 

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2, pneu toutes saisonsKreditní foto © : Goodyear
Pravděpodobně jedna z nejlepších pneumatik segmentu. Model Vector 4Seasons Gen-2 využívá zkušeností firmy Goodyear v oboru celoročních pneumatik, aby nám dodal tento velmi úspěšný výrobek.

Více o této pneumatice

Porovnejte ceny této pneumatiky v mém rozměru

 

Michelin CrossClimate +

Tento nástupce modelu CrossClimate je v některých ohledech lepší a jeví se jako bezkonkurenční. Je dobrý na mokrém povrchu, poskytuje rovněž slušnou trakci na sněhu a je optimálně navržen, aby poskytoval dlouhou životnost.

Porovnejte ceny této pneumatiky v mém rozměru

 

Nokian Weatherproof

Nokian Weatherproof, pneu 4 saisonsKreditní foto © : Nokian-rezulteo
Nokian je bezkonkurenční odborník na zimní pneumatiky. Proto má model Weatherproof zimní vlastnosti v krvi. Bude se moci příležitostně pohybovat na zasněženém povrchu a zároveň bude vhodný k rozmanitému použití.

Více o této pneumatice

Porovnejte ceny této pneumatiky v mém rozměru

 

Pirelli Cinturato All Season Plus

Pneumatika vhodná k univerzálnímu použití, dostupná v průměrech od 14 do 17 palců. Využívá moderní technologii a zejména Seal Inside umožňující chránit pneumatiku proti defektům.

Porovnejte ceny této pneumatiky v mém rozměru

 

Vredestein Quatrac 5

Vredestein Quatrac 5, pneu 4 saisonsKreditní foto © : rezulteo-Vredestein
Vredestein je výrobce, který využívá jistých zkušeností v oboru celoročních pneumatik. Model Quatrac 5 je tedy bezpečnou volbou nabízející realistickou cenovou kategorii.

Porovnejte ceny této pneumatiky v mém rozměru